
Ūdenssūknis Strend Pro Garden, SPA350, 8W, 600 l/hod, vads 10 m
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 1,3 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | G1/2"; 1/2”; 5/8”; 3/4” |
| Maks. Straumes ātrums | 600 l/tvertnē |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| Ieeja | 8 W |
| Strāvas kabeļa garums | 10 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 2 m |
| Aizspriedums | 1,3 m |
25,41€ /gab
Bez nodokļa: 21,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119544
- Svars: 1.44kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163046652
- Valsts: China
