
Ūdenssūknis Strend Pro Garden, SPA1500, 25W, 1500 l/h, vadsl10 m
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 1,8 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 1/2“, 5/8“ |
| Barošanas avots | 230V |
| Maks. Straumes ātrums | 1500 l/h |
| Maksimālais plūsmas ātrums (l/h) | 1500 |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| Maksimālais pārvietojums (m) | 1,8 |
| Ieeja | 25 W |
| Šļūtenes savienojums ("/mm") | G1/2" - 20mm, 1/2" - 13mm, 5/8 - 16mm, 3/4" - 19mm |
| Strāvas kabeļa garums | 10 m |
| Jauda (BT) | 25 |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 2 m |
| Aizspriedums | 1,8 m |
36,91€ /gab
Bez nodokļa: 30,50€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119543
- Svars: 1.80kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163046645
- Valsts: China
