









Ūdenssūknis Strend Pro Garden, MJP1000, INOX, 1000W, 57 l/min
Dārza sūknis ar piederumiem ir lielisks palīgs tīra, lietus vai hlorēta ūdens sūknēšanai (piemēram, peldbaseinos). Visbiežāk dārza sūkni izmanto apūdeņošanai un laistīšanai, ūdenskrātuvju (piemēram, peldbaseinu) sūknēšanai un nosusināšanai, ūdens sūknēšanai no akām, lietus ūdens mucām un cisternām. Sūknim ir jaudīgs motors ar 1000 W ieeju, kas tiek darbināts ar elektrību no avota ar spriegumu 230 V. Sūkni pieslēgt pie pieslēguma, izmantojot strāvas kabeli, kura garums ir 1,2 m. Sūknis nodrošina 3400 l ūdens plūsmu minūtē un maksimālo darba tilpumu 44 m. KOMPLEKTS ietilpst: sūknis, sūkšanas šļūtene 1" x 3,5 m, 3 slāņu dārza šļūtene 1/2" x 7 m, 2x ātrais savienojums 1/2" un regulējams uzgalis ar 2 funkcijām.
Dārza sūknis nav paredzēts dzeramā, sāļa, piesārņota ūdens, šķidras pārtikas, agresīvu ķīmisku vielu, kodīgu, uzliesmojošu, sprādzienbīstamu vai gāzveida šķidrumu, šķidrumu, kuru temperatūra pārsniedz 35°C, vai smilšaina ūdens un abrazīvu šķidrumu sūknēšanai.
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 44 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 1" |
| Maks. Straumes ātrums | 3 400 l/h |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| Ieeja | 1000 W |
| Strāvas kabeļa garums | 1,2 m |
| Aizspriedums | 44 m |
121,00€ /gab
Bez nodokļa: 100,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119540
- Svars: 9.12kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163056156
- Valsts: China