









Ūdenssūknis Strend Pro Garden, 850W, 3600 l/h, kabelis 1 m, ar LCD, tīram ūdenim
Dārza sūknis Strend Pro Garden ir lielisks palīgs, sūknējot tīru, lietus vai hlorētu ūdeni (piemēram, peldbaseinos). To izmantos apūdeņošanai un laistīšanai, tvertņu un baseinu sūknēšanai un novadīšanai vai ūdens sūknēšanai no akām, lietus ūdens mucām un cisternām. To nedrīkst izmantot, lai sūknētu dzeramo ūdeni, sālsūdeni, piesārņotu ūdeni, šķidru pārtiku, agresīvas ķīmiskas vielas vai šķidrumus, kuru temperatūra pārsniedz 35°C.
Sūknim ir jaudīgs motors ar ieejas jaudu 850 W, kas tiek darbināts ar elektrību no avota ar spriegumu 230 V. Jūs pieslēdzat sūkni pie pieslēguma, izmantojot strāvas kabeli, kura garums ir 1 m. Sūknis nodrošina 3600 l ūdens plūsmu minūtē un maksimālo darba tilpumu 38 m. Maksimālais ieteicamais niršanas dziļums ir 8 m. Iegremdējamais sūknis ir aprīkots arī ar augstas kvalitātes LCD displeju.
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 38 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 1“ |
| Maks. Straumes ātrums | 3600 l/h |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| Ieeja | 850 W |
| Strāvas kabeļa garums | 1 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 8 m |
145,20€ /gab
Bez nodokļa: 120,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119707
- Svars: 8.90kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163067657
- Valsts: China