
Ūdenssūknis Strend Pro Garden, 47/15, 750W, vads 20 m
Iegremdējamais zemūdens sūknis Strend Pro 47/17 ir piemērots tīra dzeramā ūdens vai lietus ūdens atsūknēšanai, kura temperatūra ir zemāka par 35 °C. Cieto daļiņu saturam ūdenī jābūt mazākam par 0,25% (kvalitatīvā daļa). Tāpēc, ja jums pieder aka ar tīru ūdeni, nevilcinieties ieguldīt sūknī. Visbiežāk zemūdens sūknis tiek izmantots, lai sūknētu ūdeni no akām, urbumiem vai šahtām. Sūkņa iegremdēšanas dziļums nedrīkst pārsniegt 80 metrus, un attālumam no apakšas jābūt lielākam par 100 cm. Sūkni nedrīkst pieslēgt esošajam ūdens tīklam kā spiediena paaugstināšanas ierīci.
Motora jauda ir 750 W. Kabelis, ar kuru jūs pievienojat sūkni 230 V pieslēgumam, lai nodrošinātu pareizu darbību, ir 20 m garš. Maksimālā sūkņa piedāvātā plūsma ir 3300 l/min. Sūknis nodrošina maksimālo izplūdi 80 m. Sūknis ir aprīkots ar IP68 aizsardzības pakāpi un izolācijas klasi F. Izmēri: Ø 98 x 840 mm.
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 80 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 1/2“ |
| Maks. Straumes ātrums | 3 300 l/h |
| Izolācijas klase | F |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| Ieeja | 750 W |
| Strāvas kabeļa garums | 20 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 80 m |
| Aizspriedums | 80 m |
204,49€ /gab
Bez nodokļa: 169,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119545
- Svars: 15.75kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163056163
- Valsts: China