
Ūdenssūknis Strend Pro Garden, 1000W, 14000 l / h, vads10 m, nerusējošais tērauds
Iegremdējamais sūknis ir paredzēts tīra vai lietus ūdens, hlorēta ūdens (piem., peldbaseinos), ekspluatācijas ūdens vai piesārņota ūdens sūknēšanai.Iegremdējamais sūknis nav paredzēts dzeramā ūdens, sālsūdens, šķidras pārtikas, agresīvu ķīmisku vielu, kodīga ūdens sūknēšanai. , uzliesmojoši, sprādzienbīstami vai gāzveida šķidrumi, šķidrumi, kuru temperatūra pārsniedz 35°C, smilšains ūdens un abrazīvie šķidrumi.Visbiežāk iegremdējamais sūknis tiek izmantots drenāžai applūšanas laikā, tvertnes (piem., peldbaseinu) sūknēšanai un iztukšošanai un ūdens sūknēšana no akām un šahtām.
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | maks. 8,5 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 1“ 1-1/4“ 1-1/2“ |
| Maks. Straumes ātrums | 14 000 l/h |
| Izolācijas klase | B |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35°C |
| Ieeja | 1 000 W |
| Strāvas kabeļa garums | 10 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 7 m |
83,49€ /gab
Bez nodokļa: 69,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119502
- Svars: 6.00kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163027446
- Valsts: China