
Worcraft CRWP-S20Li iegremdējamais sūknis ir ideāli piemērots ikvienam dārzam. Visbiežāk akumulatoru sūknis mucai tiek izmantots:• apūdeņošanai un laistīšanai• tvertņu (piem., peldbaseinu) atsūknēšanai un novadīšanai• ūdens sūknēšanai no akām, lietus ūdens mucām un šahtām.
Ar akumulatoru darbināms mucas sūknis ir paredzēts, lai sūknētu:• tīru vai lietus ūdeni• hlorētu ūdeni (piemēram, peldbaseinos)• komunālo ūdeni - ar akumulatoru darbināmu mucu. sūknis tas nav paredzēts sūknēšanai:• dzeramais ūdens• sālsūdens• piesārņots ūdens• šķidra pārtika• agresīvas ķīmiskas vielas• kodīgas, uzliesmojoši, sprādzienbīstami vai gāzveida šķidrumi• šķidrumi, kuru temperatūra pārsniedz 35°C.• smilšains ūdens un abrazīvie šķidrumi.
Akumulators un lādētājs nav iekļauti komplektā!
| Default | |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 1" |
| Barošanas avots | 20V |
| Maks. Straumes ātrums | 2500 l/h |
| Maksimālais plūsmas ātrums (l/h) | 2500 |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| Maksimālais pārvietojums (m) | 20 |
| Šļūtenes savienojums ("/mm") | 1" - 25mm |
| Strāvas kabeļa garums | 2 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 1,5 m |
| Aizspriedums | 20 m |
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119645
- Svars: 3.56kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905868400267
- Valsts: China