









Sūknis Strend Pro SCV800F, 750W, ar nazi, septiskajai tvertnei
Ponorné čerpadlo s nožom Strend Pro SCV800F je skvelým pomocníkom pri čerpaní čistej, dažďovej, úžitkovej alebo chlórovanej vody a vody zo septiku. Poslúži pri odčerpávaní použitej špinavej vody zo septikov, šácht, toaliet, kanalizácie a pod. s maximálnym priemerom častíc do 30 mm. Nemalo by sa používať na čerpanie pitnej vody, slanej vody, agresívnych chemikálií, kvapalín, ktorých teplota presahuje 35°C. Čerpadlo disponuje výkonným motorom s príkonom 750 W, ktorý je poháňaný elektrinou zo zdroja s napätím 230 V. Do prípojky čerpadlo zapojíte pomocou napájacieho kábla, ktorý je dlhý 6 m. Čerpadlo poskytuje prietok 18 000 l vody za minútu a maximálny výtlak 12 m.
Maximálna odporúčaná hĺbka ponoru je 5 m. Ponorné čerpadlo je vybavené integrovaným plavákom, preto nádrž pre čerpadlo by mala mať minimálny rozmer 40 × 40 × 50 cm, aby sa plavák so spínačom mohol voľne pohybovať. Ponorné čerpadlo sa zapne automaticky integrovaným plavákovým spínačom ak je hladina vody minimálne 160 mm a pri opadnutí hladiny vody na úroveň 80 mm sa automaticky vypne. Pre Vašu maximálnu bezpečnosť ponorné čerpadlo obsahuje zástrčku zabraňujúcu výbojom, spĺňa stupeň ochrany IPX8, a taktiež triedu izolácie B.
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 12 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 2“ |
| Maks. Straumes ātrums | 18 000 l/h |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35°C |
| Ieeja | 750 W |
| Strāvas kabeļa garums | 6 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 5 m |
| Aizspriedums | 12 m |
159,24€ /gab
Bez nodokļa: 131,60€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119605
- Svars: 18.70kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163061402
- Valsts: China