









Sūknis Strend Pro MR2500, 350W, 5500 l/h, kabelis 10 m
Strend Pro mucas sūknis ir ideāls palīgs katrā dārzā.
Mucas sūknis ir paredzēts, lai sūknētu:- tīru vai lietus ūdeni,- hlorētu ūdeni (piemēram, peldbaseinos)- komunālo ūdeni.
Sūknis ar mucu visbiežāk tiek izmantots apūdeņošanai un laistīšanai, tvertņu (piem., peldbaseinu) sūknēšanai un novadīšanai, kā arī ūdens sūknēšanai no akām, lietus ūdens mucām un šahtām.
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 11 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | G 3/4" |
| Maks. Straumes ātrums | 5500 lit./h |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| Ieeja | 350 W |
| Strāvas kabeļa garums | 10 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 7 m |
| Aizspriedums | 11 m |
59,29€ /gab
Bez nodokļa: 49,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119541
- Svars: 4.71kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163045051
- Valsts: China