
Sūknis Strend Pro Garden MVM50JYE, 300W, tīram ūdenim, vibrējošs, 1100 l/h, kabelis 10 m
Iegremdējamais sūknis ir paredzēts tīra vai lietus ūdens, hlorēta ūdens (piem., peldbaseinos) un servisa ūdens sūknēšanai.Iegremdējamais sūknis nav paredzēts dzeramā ūdens, sālsūdens, šķidras pārtikas, agresīvu ķīmisku vielu, kodīgu vielu sūknēšanai. , uzliesmojoši, sprādzienbīstami vai gāzveida šķidrumi, šķidrumi, kuru temperatūra pārsniedz 35°C, smilšains ūdens un abrazīvie šķidrumi.Visbiežāk iegremdējamais sūknis tiek izmantots drenāžai applūšanas laikā, tvertnes (piem., peldbaseinos) sūknēšanai un novadīšanai un ūdens sūknēšana no akām un šahtām.
Veiktspējas līkne:
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | 50 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 1-1/2“ |
| Maks. Straumes ātrums | 1100 L/h |
| Izolācijas klase | B |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| Ieeja | 300 W |
| Strāvas kabeļa garums | 10 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 7 m |
53,24€ /gab
Bez nodokļa: 44,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119504A
- Svars: 3.88kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086726
- Valsts: China