









Ponorné čerpadlo je vhodné na odčerpávanie použitej špinavej vody zo septikov, šácht, toaliet, kanalizácie a pod. Čerpadlo je vybavené vysoko efektívnym rezacím nožom s kovovou turbínou a je ideálne na odvádzanie špinavej úžitkovej vody z nádrží s maximálnym priemerom častíc do 30 mm. Ponorné čerpadlo má spoľahlivé tesniace prvky, ktoré chránia motor pred vlhkosťou. Toto čerpadlo je vhodné pre pevné inštalácie v mestských čerpacích staniciach, v objektoch či domácnostiach.
Čerpadlo disponuje výkonným motorom s príkonom 900 W, ktorý je poháňaný elektrinou zo zdroja s napätím 230 V. Do prípojky čerpadlo zapojíte pomocou napájacieho kábla, ktorý je dlhý 10 m. Čerpadlo poskytuje prietok 20 000 l vody za minútu a maximálny výtlak 14 m.
Maximálna odporúčaná hĺbka ponoru je 7 m. Ponorné čerpadlo je vybavené integrovaným plavákom, preto nádrž pre čerpadlo by mala mať minimálny rozmer 30 × 26 × 52 cm, aby sa plavák so spínačom mohol voľne pohybovať. Pre Vašu maximálnu bezpečnosť ponorné čerpadlo obsahuje zástrčku zabraňujúcu výbojom, spĺňa stupeň ochrany IPX8.
| Default | |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 2“ |
| Barošanas avots | 230V |
| Maks. Straumes ātrums | 20 000 l/h |
| Maksimālais plūsmas ātrums (l/h) | 20,000 / stundā |
| Cietas piedevas | 30 mm |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 45°C |
| Maksimālais pārvietojums (m) | 14 |
| Ieeja | 900 W |
| Ieejas jauda (W) | 900 |
| Šļūtenes savienojums ("/mm") | 2" - 50 |
| Strāvas kabeļa garums | 10 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 7 m |
| Aizspriedums | 14 m |
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119706
- Svars: 17.80kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163067640
- Valsts: China