



Sūknis Strend Pro Garden, 1100W, 5500 l/h, kabelis 10 m
Iegremdējamais sūknis ir paredzēts tīra vai lietus ūdens, hlorēta ūdens (piem., peldbaseinos) un servisa ūdens sūknēšanai.Iegremdējamais sūknis nav paredzēts dzeramā ūdens, sālsūdens, šķidras pārtikas, agresīvu ķīmisku vielu, kodīgu vielu sūknēšanai. , uzliesmojoši, sprādzienbīstami vai gāzveida šķidrumi, šķidrumi, kuru temperatūra pārsniedz 35°C, smilšains ūdens un abrazīvie šķidrumi.Visbiežāk iegremdējamais sūknis tiek izmantots drenāžai applūšanas laikā, tvertnes (piem., peldbaseinu) sūknēšanai un iztukšošanai un ūdens sūknēšana no akām un šahtām.
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | maks. 35 m |
| Šļūtenes savienojums | 1“ 1-1/4“ 1-1/2“ |
| Maks. Straumes ātrums | 5500 l/h |
| Izolācijas klase | B |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| Ieeja | 1 100 W |
| Strāvas kabeļa garums | 10 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 7 m |
| Aizspriedums | 35 m |
95,59€ /gab
Bez nodokļa: 79,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119503
- Svars: 7.10kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163027453
- Valsts: China