
Akumulatora dārza atzarotājs Strend Pro Garden, 7,2 V 1,5Ah, 2cm
Strend Pro GARDEN bezvadu dārza atzarotājs ir paredzēts koku zaru un krūmu griešanai augļu dārzos vai dārzos. To nedrīkst palaist garām neviens labs dārznieks vai audzētājs, jo tas padarīs darbu ārkārtīgi efektīvu. Salīdzinot ar klasiskajām šķērēm, to griešanas efektivitāte ir 8-10 reizes augstāka, tajā pašā laikā zaru griešanas kvalitāte ir labāka. Ieteicams to lietot līdz 2,5 cm bieziem zariem. Tam nepieciešams Li-ion tipa akumulators, kura ietilpība ir 1,5 Ah un kas atrodams iepakojumā. Akumulatoram ir 7,2 V spriegums, kā arī drošinātāji, kas jānospiež, ievietojot akumulatoru ierīcē. Tas tiek uzlādēts no 3 līdz 5 stundām ar lādētāju, kas jums vienkārši jāpievieno 230 V barošanas avotam.
Pasūtīsiet arī teleskopisko rokturi, kas kalpos Jums lielākā augstumā vai grūti sasniedzamās vietās. Šo šķēru priekšrocība ir arī iespēja regulēt vertikālo un horizontālo slīpumu. Izmantojot vertikālo slīpumu, jums ir 4 slīpuma leņķi, kurus var regulēt no 0 ° līdz 90 °. Jūs varat pielāgot horizontālo slīpumu jebkurā leņķī no -90 ° līdz 90 °. Jūsu darba drošībai Strend Pro GARDEN akumulatora dārza griezēja ir aprīkota arī ar bloķēšanas pogu, kas neļauj to nejauši iedarbināt. Tāpēc, ja vēlaties iedarbināt griezēju, jums vienlaikus jānospiež sprūda un bloķēšanas poga.
| Default | |
| Akumulatora spriedze | 7,2 V |
| Izejas spriegums | 9V |
| troksnis | 85 |
| Uzlādes laiks (h) | 3-5 h |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Ierakstīt | Bezvadu atzarošanas šķēres |
| Izejas strāva | 400 mA |
| Zaru biezums | 2,5 cm |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Darba temperatūra | -10°C līdz +45°C |
| Jaudas avota tips | noņemams akumulators |
| kopējais svars | 1,22 kg |
| Teleskopiska pildspalva | Nav |
| Stress/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Akumulatora ietilpība | 1,5 Ah |
| Uzlādes laiks (min) | 3-5 h |
72,60€ /gab
Bez nodokļa: 60,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 111216
- Svars: 1.22kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163015139
- Valsts: China