





Worcraft WPLM112 Frēze, 7zs, 100 cm, benzīns
Benzīna frēze Worcraft WPLM112 ir paredzēta mazo dārzu un vīna dārzu apsaimniekošanai. Tas ir piemērots augsnes uzaršanai pirms stādīšanas, nezāļu apkarošanai un citām augsnes apstrādes metodēm.
Benzīna dīselei ir 4-taktu, 1 cilindra, gaisa dzesēšanas dzinējs ar 7 ZS jaudu. Tas darbojas ar ātrumu līdz 3600 apgr./min. Tas ir aprīkots ar 4 nažiem, kas ir izgatavoti no metāla. Darba platums ir 700 - 1000 mm un darba dziļums sasniedz 150 - 250 mm.
Pakotnes saturs:
- 1 gab. benzīna trileris
- 2 ritenis
- 1 datora atbalsta ritenis
- 1 dators atbalsta kaplis
- 1 dators kreisais spārns
- 1 datora labais spārns
- 1 gab aizmugurējā spārna atbalsta rāmis
- 1 datorā pārnesumu svira
- 4 naža vārpsta
- 12 gab. kreisais nazis
- 12 gab. labais nazis
- 1 plastmasas maisiņš ar savienojošo materiālu
- 1 datora lietošanas pamācība
- 1 pc futrāļa ar instrumentiem
Rīka korpusa saturs:
- 1 gab. sešstūra sešstūra atslēga (5 mm)
- 3 gab. dakšu atslēga (8 x 10, 12 x 14, 13 x 16 mm)
- 1 skrūvgriezis
- 1 gab caurules uzgriežņu atslēga aizdedzes svecei
| Default | |
| Motors | benzīns |
| Darba joma | 700 - 1 000 mm |
| Darba platums (cm) | 50 - 100 |
| Piederuma tips | kultivatoriem |
| troksnis | 102 db |
| Braukt | benzīns |
| Izlaist | manuāli |
| Motora tips | 4-taktu |
| Darba dziļums | 150 - 250 mm |
| Nažu materiāls | pieskarties |
| Nažu skaits | 24 |
| Jauda kW | 4 |
| Ātrums | 2 ātrumi uz priekšu un 1 atpakaļgaitas ātrums |
| Darba dziļums (cm) | 15 - 25 |
| Degvielas tvertnes tilpums (ml) | 3600 |
| Sajūga raksturs | Ķīļsiksna |
| Eļļas tvertnes tilpums (ml) | 600 |
| Enerģijas patēriņš (kW) | 4 |
| Griezes moments | 12,5 Nm / 2,500 apgr./min |
| Saspiešanas koeficients | 8,5 :1 |
| Aizdegšanās | bezkontakta tranzistors |
| Motoreļļa | SAE15W-40 |
| Pārnesumkārbas materiāls | alumīnija |
| Riteņu materiāls | riepa |
| Riteņa platums | 75 mm |
551,03€ /gab
Bez nodokļa: 455,40€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 111289
- Svars: 77.00kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163020799
- Valsts: China