



Trimmers Worcraft HT06-550, 230V, 650 W, 550 mm, dzīvžogiem, rotējošs rokturis
Elektriskā dzīvžogu šķēre Worcraft HT06-550 ar 650 W ieejas jaudu ir paredzēta tikai dzīvžogu, krūmu un krūmu griešanai. Šķērēm ir 55 cm garš asmens ar griešanas diametru 20 mm. Spēcīgas šķēres darbojas ar ātrumu 1500 apgriezieni minūtē. Šķēres ir aprīkotas ar neslīdošu rokturi, kas nodrošina stingru un ērtu satvērienu. Rotējams rokturis ērtai lietošanai. Drošības asmenim ir noapaļotas malas, lai samazinātu savainojumu risku. Papildu aizsardzība pret triecienu novērš nepatīkamu atsitienu, kad asmens saskaras ar sienu vai žogu. Lielākai drošībai, strādājot, dzīvžoga šķērēm ir caurspīdīgs aizsargapvalks.
| Default | |
| Stieņa garums | 55 cm |
| troksnis | 102 db |
| Barošanas avots | 230V |
| Braukt | elektriskās |
| Stieņa garums (cm) | 55 |
| Dīkstāves ātrums | 1500 minūtē. |
| Ieeja | 650 W |
| Ieejas jauda (W) | 650 |
| Svars (kg) | 3,26 |
| Teleskopiska pildspalva | Nav |
63,53€ /gab
Bez nodokļa: 52,50€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 1111636
- Svars: 4.50kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 5905868400168
- Valsts: China