
Elektriskais putekļusucējs Worcraft VB30-45, 45 lit
Elektriskais pūtējs Worcraft VB30-45 atvieglos jūsu īpašuma sakopšanu. Tas ir lieliski piemērots netīrumu izpūšanai no ceļiem, zālieniem, krūmiem un žogiem. Tomēr tas neaprobežojas tikai ar pūšanu, tas darbojas arī kā dārza putekļu sūcējs lapām, maziem zariņiem un zāģu skaidām. Vienkārši pieslēdziet Worcraft VB30-45 pūtēju strāvai (230 V) un 2800 W motors parūpēsies par visu pārējo - pūtēja režīmā pūšamais gaiss sasniedz ātrumu 275 km/h un, ja nepieciešams dārza putekļu sūcējs, varat iestatiet to ar funkciju slēdzi un iegūstiet sūkšanas jaudu 13,5 m3/min. Tukšgaitas apgriezieni ir 8 000 - 14 000 apgr./min un to var regulēt. Worcraft VB30-45 pūtēju ir viegli vadīt, pateicoties palīgrokturim, kas ļauj stingri satvert mašīnu ar abām rokām un plecu siksnu. Bonusā, ko noteikti novērtēsiet ilgstoša darba laikā, caurule ir aprīkota ar atbalsta riteni un tās garums ir regulējams atbilstoši jūsu augumam. Pūtējs sūkšanas režīmā sasmalcina arī iesūktos atkritumus, lai maiss ar tilpumu 45 l tiktu pildīts lēnāk un sasmalcinātais organiskais materiāls būtu viegli kompostējams.
| Default | |
| Savākšanas maisa tilpums | 45 l |
| Pūšošs | Jā |
| troksnis | 100 dB |
| Barošanas avots | 230V |
| Braukt | elektriskās |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Ierakstīt | elektriskais pūtējs |
| Putekļsūcējs | Jā |
| Hipotāža spēks | 13,5 m<sup>3</sup>/min |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| Maisiņa saturs | 45 l |
| Maksimālais pūšanas ātrums (m3/min) | 100 - 275 |
| Trieciena ātrums | 275 km/h |
| Dīkstāves ātrums | 8,000 – 14,000 min<sup>-1</sup> |
| Ieeja | 2 800 W |
| Ieejas jauda (W) | 3000 |
| kopējais svars | 4 kg |
| Maisa tilpums | 45 |
| Sūkšana | Jā |
| Sūkšanas ātrums (m3/min) | 13,5 |
56,27€ /gab
Bez nodokļa: 46,50€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 111878
- Svars: 4.00kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023307210
- Valsts: China