









Dārza pumpis with tank Strend Pro Garden, 1000W, 3500 l/h, 24 lit., stainless steel
Dārza sūknis ar tvertni ir paredzēts lietošanai privātmājā vai dārzā. Ūdensvadam ir tvertne ar tilpumu 24 litri. Maksimālā plūsma sasniedz 3500 l/h.
Pareiza lietošana:Piemērots dzeramā ūdens un lietus ūdens sūknēšanai
Dārzu un zemes laistīšana
Mājas ūdens apgāde
Palielināts ūdens padeves spiediensNepiemērota lietošana:Dzeramā, smilšaina, sāļa vai piesārņota ūdens sūknēšana, kas satur tekstilizstrādājumus vai papīru
Agresīvu, kodīgu, sprādzienbīstamu vai gaistošu ķīmisku vielu vai šķidrumu sūknēšana
Šķidrumu sūknēšana temperatūrā virs 35 °C
| Default | |
| Spiediens | 4,4 bāri |
| Spiediena tvertnes tilpums (L) | 24 |
| Elektrības atkritumi | Jā |
| Sūkšanas augstums | 7 m |
| Ierakstīt | Mājsaimniecības ūdensapgādes |
| Transporta augstums (M) | 44 |
| Maks. Straumes ātrums | 3500 lit/h |
| Nominālais spēks | 1000 W |
| Transporta daudzums | 3500 l/h |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| kopējais svars | 13 |
| Strāvas kabeļa garums | 1,2 m |
| Izslēgšanas spiediens (bar) | 3 |
210,42€ /gab
Bez nodokļa: 173,90€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119104
- Svars: 12.70kg
- Izmēri: 120.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163017836
- Valsts: China