









Benzīna ģenerators Strend Pro KM4000-A, 3,0/2,8 kW
Iegūstiet benzīna spēkstaciju Strend Pro KM4000-A, kur elektriskais tīkls nesasniedz. Benzīna spēkstacija ir ideāli piemērota būvlaukumiem, mājām, vasarnīcām, kempingiem un visur, kur nepieciešams spēcīgs un stabils enerģijas avots. Ierīces dzinējs ir ļoti ekonomisks, un tam raksturīga klusa un vienmērīga darbība. Gumijas stabilizatori un agregātu motora stiprinājumi slāpē vibrācijas un samazina troksni. Tas kalpos arī kā gaismas avots. Degvielas tvertnes tilpums ir 15 litri, eļļas tvertnes tilpums ir 0,6 litri. Dzinējs ar jaudu 4 kW nodrošina pastāvīgu spēkstaciju 2800 W un īslaicīgu maksimālo jaudu 3000 W. Ģenerators ir aprīkots ar voltmetru un 12 V izeju akumulatora uzlādei.
AVR automātiskās sprieguma regulēšanas funkcija nodrošina efektīvāku enerģijas patēriņu. Izmantojot parastos ģeneratorus, jūs varat pamanīt ātruma svārstības. Šīs enerģijas svārstības ir bīstamas daudzām modernām un delikātām ierīcēm. Lietojot ģeneratoru ar AVR funkciju, vairs nav jāuztraucas par ātruma svārstībām, un līdz ar to var barot arī jutīgākas ierīces, piemēram, portatīvo datoru vai citas mobilās ierīces.
| Default | |
| Motors | elektriskās |
| troksnis | 97 dB(A) novirze (K) = 3 dB(A) |
| Izlaist | manuāli |
| Motora tips | 4-taktu |
| Ierakstīt | Ģenerators |
| Operācijas laiks | 10 h |
| Nominālais spēks | 4kW |
| Jaudas avota tips | no tīkla (230V) |
| kopējais svars | 44 |
| Nepārtraukta spēkstacijas jauda | 2800 W |
| Maks. Elektrostacijas veiktspēja | 3000 W |
| Saspiešanas koeficients | 8,5:1 |
| Vienas tvertnes darbības ilgums | 10 h |
| Darba laiks apm. | 10 h |
314,60€ /gab
Bez nodokļa: 260,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 118088
- Svars: 44.30kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163069477
- Valsts: China