



lenta tesa® PRO Gaffer, tekstils, sudrabota, PE, 50 mm, L-25 m
| Default | |
| Gabalu skaits iepakojumā | 5 |
| Lietošana | Lipīgi |
| materiāls | PE |
| Platums | 50 mm |
| Garums (m) | 25 m |
| Līkums | vienkāršs |
| Definīcija | Korekcijas |
| Lielums | 50 mm x 25 m |
14,28€ /gab
Bez nodokļa: 11,80€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 2171045
- Svars: 0.40kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 4042448862150
- Valsts: Slovenia