







Deglis Strend Pro 9001D, pjezo
Gāzes deglis Strend Pro 9001D ar sprauslas diametru 22 mm ir piemērots flambēšanai, karamelizācijai, grauzdēšanai vai tekstūras un krāsas pievienošanai ēdienam. Viņš parūpēsies par galīgo ēdienu sagatavošanu pasniegšanai. Varat to izmantot arī grilu aizdedzināšanai, gaļas atkausēšanai, lauksaimniecības un dārzkopības vajadzībām vai mikrometināšanai. Strūklas liesma. Degļa maksimālā temperatūra sasniedz 1300 °C. Degli izmanto tikai ar 227 g propāna-butāna vārstu kasetni, kas atbilst EN 417.
Izmēri: 149x40x57 mmGāzes patēriņš: 108 g/hSprauslas diametrs: 22 mm />Aizdedze: pjezoelektriskāGāzes veids: propāns-butānsMaks. liesmas temperatūra: 1300°CSiltuma jauda: 1,45 kW
| Default | |
| Sprauslas diametrs | 22 mm |
| Gāzes kategorija | Tiešs propāna-butāna pārspiediens |
| Īpašnieks | Nav |
| Elektrības atkritumi | Nav |
| Ierakstīt | manuāli |
| Kārtridža tips | vārsts 227 g |
| Liesmas temperatūra | 1 300 °C |
| Max. Patēriņu. | 108 g/h |
| čemodāns | Nav |
4,96€ /gab
Bez nodokļa: 4,10€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 2172632
- Svars: 0.16kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163068760
- Valsts: China