









Grils Strend Pro Manresa, BBQ, gāze, 4+1 deglis
Manresa 4 degļu grils ir ideāli piemērots ātrai gatavošanai. Labajā pusē ir arī viens atsevišķs deglis, lai ērti gatavotu ārā. Kreisajā pusē ir mazāka noliktavas telpa, kur varam uzglabāt bārbekjū knaibles un tamlīdzīgas lietas. Galvenā grila zona atrodas zem augšējā nerūsējošā tērauda pārsega. Gatavošanas grils ir izgatavots no emaljēta tērauda. Grila priekšrocība ir iebūvētais temperatūras indikators, kas izgatavots no nerūsējošā tērauda, pateicoties kuram nav nepārtraukti jāpārbauda ēdiens. Zem grila zonas ir arī noliktavas telpa, kuru varat izmantot uz gāzes balona. Grila funkcionalitātei tiek izmantota standarta gāzes balona ar pildījuma svaru līdz 11 kg. Runājot par šī grila tīrīšanu, jūs novērtēsiet, ka tauki pēc grilēšanas tiek noņemti ļoti viegli. Grila izmēri ir 131 x 57 x 110 cm. Ja nepieciešams, pamatne ir aprīkota ar 4 riteņiem, kas atvieglos nepieciešamo pārnešanu.
| Default | |
| Augstums (cm) | 110 |
| Siltuma virsmas platums | 65 cm |
| Režģa materiāls | Emaljas centrs |
| Siltuma virsmas dziļums | 45 cm |
| Uzglabāšanas zona | Jā |
| Degļa materiāls | tērauda |
| Pjezoelektriskā aizdedze | Jā |
| Platums (cm) | 57 |
| Ugunskura bedres materiāls | Melns pulvera tērauds |
| Garums (cm) | 131 |
| Grila laukums (cm) | 69x45 |
| Grila režģis | Šaurs |
| Grila augstums (cm) | 84 |
| Sānu deglis | Jā |
| Ar riteņiem | Jā |
| Jauda kW | 17,1 |
| Patēriņš g/h | 1244 |
| Plūst | 1 244 g/h |
| Aizdegšanās | pjezoelektrisks |
| Gāzes cilindrs | Standarta gāzes balons ar uzpildes svaru līdz 11 kg |
| Grila tips | bārbekjū |
| Degļu skaits | 4 |
478,98€ /gab
Bez nodokļa: 395,85€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 2212467
- Svars: 36.70kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163048335
- Valsts: China