
Sildītājs Strend Pro BGP1506-02, maks. 2 kW, keramikas, elektriskās
Pārnēsājamais elektriskais sildītājs Strend Pro piedāvā plašu pielietojumu klāstu rūpniecībā, būvlaukumos vai remontdarbos. Sildītājs ir piemērots mazākām, labi izolētām telpām, kur nepieciešams īsā laikā panākt temperatūras pieaugumu. To izmantos, piemēram, krāsotāji vai santehniķi, apsildot noliktavas, gaiteņus vai pagrabus.
2000 W elektriskais sildītājs ļauj iestatīt siltuma jaudu: 3 (25 W, 1000 W un 2000 W). Gaisa plūsma sasniedz 197 m3/h. Tas efektīvi uzsilda telpu līdz 20 m3. Sildītājam ir izturīga konstrukcija ar silikona gumijas rāmi, kas aprīkots ar aizsargrežģiem un praktisku rokturi, kas atvieglos pārnēsāšanu.
| Default | |
| Aktuāls | 8,3-9,1 A |
| Siltumenerģijas iestatījums | 3 (25 W, 1,000 W un 2,000 W) |
| Gaisa plūsma | 197 m<sup>3</sup>/h |
| Strāvas kabeļa garums | 1,3 m |
| Termostats ir pret pārkaršanu | 65 °C |
| Stress/frekvence | 230 V / 50 Hz |
| Termiskais drošinātājs | 10 A |
| Istabas apkure | 20 m<sup>3</sup>/h |
28,44€ /gab
Bez nodokļa: 23,50€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119287
- Svars: 1.80kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163011896
- Valsts: China