









Stiepļu tīkls ar PVC pārklājumu EUROPLAST / augstums: 2000 mm,1lem
kvadrāts (acs): 100x50mm
stieples diametrs: 2,20 mm
| Default | |
| Krāsa | zaļš |
| augstums | 25 m |
| Lietošana | paukošana |
| Tīkls | 100x50 mm |
| Virsmas apstrāde | Cinka sakausējums, plastmasa |
| Kopējais augstums (cm) | 200 |
| materiāls | pieskarties |
| Stieples diametrs | 2,20 mm |
| Ierakstīt | Žoga siets |
| Kopējais žogu garums (m) | 25 |
| Acu izmērs (mm) | 100x50 |
| Mērīšana | 2x25 m |
| Žoga augstums | 2.0 |
100,37€ /gab
Bez nodokļa: 82,95€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 431182
- Svars: 28.80kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8585023390618
- Valsts: China