









Gate Strend Pro METALTEC DUO, 3580/1950/100x50 mm, antracīts, dubultspārns, dārzam, ZN+PVC, RA
Dārza divvērtņu vārti ar metinātā tīkla pildījumu ar sietu 50 x 100 mm izmērā un stieples biezumu 3,5 mm. Stabiņa diametrs ir 76 mm. Apdare ir cinks + PVC. Krāsa antracīts. Materiāls : cinks + PVC Izmēri : 3580x1950 mm Acs izmērs : 50x100 mm Stieples biezums : 3,5 mm Staba diametrs : 76 mm Pildījums : metināts siets Slēdzene neietilpst divu vērtņu vārtu iepakojumā!
| Default | |
| Krāsa | antracīts |
| augstums | 1 950 mm |
| Lietošana | paukošana |
| Tīkls | 50 x 100 mm |
| Virsmas apstrāde | ZN+PVC |
| Kopējais augstums (cm) | 260 |
| materiāls | pieskarties |
| Platums | 3 580 mm |
| Stieples diametrs | 3,5 mm |
| Ierakstīt | Divvietīgi vārti |
| Acu izmērs (mm) | 50x100 |
| Vārtu spārnu skaits | Divu lapu |
| Kopējais vārtu garums (cm) | 365,6 |
| Mērīšana | 3580x1950 mm |
317,63€ /gab
Bez nodokļa: 262,50€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Stock: Šī prece beigsies
- Modelis: 432272
- Svars: 46.85kg
- Izmēri: 180.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163037070
- Valsts: China