
dimartino® Alta 7000 VITON® smidzinātājs, 5,5/7,0 lit, 3 bar
Spiediena smidzinātājs profesionālai lietošanai. Piemērots eļļu, smērvielu, tīrīšanas līdzekļu, katlakmens noņemšanas līdzekļu, pesticīdu un dezinfekcijas līdzekļu izsmidzināšanai.Drošības vārsts un spiediena indikators
Pagarinājuma pagarinājums 65 cm
Pielikumu turētājs
130 cm izturīga siksna
Trīsslāņu šļūtene izturīga pret karstumu un salu
| Default | |
| Spiediens | 3 bar |
| Izsmidzināšanas veids | mehāniķis |
| Sējums (L) | 6/7,95 |
| Tilpums | 5,5-7,0 l |
| Elektrības atkritumi | Nav |
| Ietilpība (L) | 5,5/7 |
| Maksimālais spiediens (bar) | 3 |
| materiāls | plast |
| Smidzināšanas garums | 900 cm |
| Sprauslas tips | Regulējams |
| Teleskopisks rokturis | Jā |
| Pārklājumu | 100/500 m<sup>2</sup> |
| Smidzināšanas augstums | 450 cm |
| Smidzināšanas spiediens (josla) | 3 |
| Sūkņa tips | manuāli |
48,40€ /gab
Bez nodokļa: 40,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Stock: Šī prece beigsies
- Modelis: 256713
- Svars: 2.10kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8005522087111
- Valsts: Italy