
Sūknis Strend Pro Garden MVM70JYE, 600W, vibrējošs, 1400 l/h, kabelis 20 m
Iegremdējamais sūknis ir paredzēts tīra vai lietus ūdens, hlorēta ūdens (piem., peldbaseinos) un servisa ūdens sūknēšanai.Iegremdējamais sūknis nav paredzēts dzeramā ūdens, sālsūdens, šķidras pārtikas, agresīvu ķīmisku vielu, kodīgu vielu sūknēšanai. , uzliesmojoši, sprādzienbīstami vai gāzveida šķidrumi, šķidrumi, kuru temperatūra pārsniedz 35°C, smilšains ūdens un abrazīvie šķidrumi.Visbiežāk iegremdējamais sūknis tiek izmantots drenāžai applūšanas laikā, tvertnes (piem., peldbaseinos) sūknēšanai un novadīšanai un ūdens sūknēšana no akām un šahtām.
Veiktspējas līkne:
| Default | |
| Maks. Transporta augstums | maks. 70 m |
| Piederuma tips | citi aksesuāri |
| Šļūtenes savienojums | 1-1/2“ |
| Maks. Straumes ātrums | 1400 L/h |
| Izolācijas klase | B |
| Maks. Sūknētā šķidruma temperatūra | 35 °C |
| Ieeja | 600 W |
| Strāvas kabeļa garums | 20 m |
| Maks. iegremdēšanas dziļums | 7 m |
70,18€ /gab
Bez nodokļa: 58,00€
- Stock: Piegādes termiņš. No Eiropas noliktavas: 5-15 darba dienas
- Modelis: 119505A
- Svars: 5.10kg
- Izmēri: 1.00cm x 1.00cm x 1.00cm
- EAN: 8584163086733
- Valsts: China